CQ03WAJ047JT5E
MFR.Part #
CQ03WAJ047JT5E
JLCPCB Part #
C966584
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS