HQ06W2J0623T5E
MFR.Part #
HQ06W2J0623T5E
JLCPCB Part #
C2792954
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 62kΩ ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS