HQ06W2J047JT5E
MFR.Part #
HQ06W2J047JT5E
JLCPCB Part #
C2792937
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 500mW ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS