HQ06W2J0132T5E
MFR.Part #
HQ06W2J0132T5E
JLCPCB Part #
C2792842
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS