0603WAF2201T5E
MFR.Part #
0603WAF2201T5E
JLCPCB Part #
C145170
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS