HQ122WJ0150T4E
MFR.Part #
HQ122WJ0150T4E
JLCPCB Part #
C2778696
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250V 2W ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS