HQ06W2F2491T5E
MFR.Part #
HQ06W2F2491T5E
JLCPCB Part #
C2792696
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 200V 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS