HQ05W3F4302T5E
MFR.Part #
HQ05W3F4302T5E
JLCPCB Part #
C2792368
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 43kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS