HQ05W3F3923T5E
MFR.Part #
HQ05W3F3923T5E
JLCPCB Part #
C2792362
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 392kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS