0201WMF1332TEE
MFR.Part #
0201WMF1332TEE
JLCPCB Part #
C423749
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS