HQ05W3F2401T5E
MFR.Part #
HQ05W3F2401T5E
JLCPCB Part #
C2792311
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.4kΩ 333mW ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS