HQ05W3F240JT5E
MFR.Part #
HQ05W3F240JT5E
JLCPCB Part #
C2792315
Description
-55℃~+155℃ 150V 24Ω 333mW ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS