181207F2001T4E
MFR.Part #
181207F2001T4E
JLCPCB Part #
C2908109
Description
-55℃~+155℃ 200V 2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS