HQ03W5F2202T5E
MFR.Part #
HQ03W5F2202T5E
JLCPCB Part #
C2791880
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22kΩ 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS