0402WGF2804TCE
MFR.Part #
0402WGF2804TCE
JLCPCB Part #
C423199
Description
-55℃~+155℃ 2.8MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS