HQ02WAF2700TCE
MFR.Part #
HQ02WAF2700TCE
JLCPCB Part #
C2791444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω 50V ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS