PS06W2J0274T5E
MFR.Part #
PS06W2J0274T5E
JLCPCB Part #
C2785831
Description
-55℃~+155℃ 200V 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS