0201WMF2872TEE
MFR.Part #
0201WMF2872TEE
JLCPCB Part #
C423612
Description
-55℃~+155℃ 25V 28.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS