PS06W2F7503T5E
MFR.Part #
PS06W2F7503T5E
JLCPCB Part #
C2785737
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS