PS06W2F1003T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
PS06W2F1003T5E
JLCPCB Part #
C2785579
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS