CQ03WAF590JT5E
MFR.Part #
CQ03WAF590JT5E
JLCPCB Part #
C966620
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS