CQ02WGF2400TCE
MFR.Part #
CQ02WGF2400TCE
JLCPCB Part #
C966828
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS