PS05W3F2400T5E
MFR.Part #
PS05W3F2400T5E
JLCPCB Part #
C2785299
Description
-55℃~+155℃ 150V 240Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS