TC0325B5362T5F
MFR.Part #
TC0325B5362T5F
JLCPCB Part #
C5240676
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS