PS03W4J013JT5E
MFR.Part #
PS03W4J013JT5E
JLCPCB Part #
C2785094
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 250mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS