HQ06W2F120JT5E
MFR.Part #
HQ06W2F120JT5E
JLCPCB Part #
C2792633
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS