NS03WAJ0330T5E
MFR.Part #
NS03WAJ0330T5E
JLCPCB Part #
C2782815
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω 75V ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS