AS101AJ0563T4E
MFR.Part #
AS101AJ0563T4E
JLCPCB Part #
C2770408
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 400V 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS