NQ07W2J0913T5E
MFR.Part #
NQ07W2J0913T5E
JLCPCB Part #
C2781345
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 91kΩ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS