0402WGF820JTCE
MFR.Part #
0402WGF820JTCE
JLCPCB Part #
C25136
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS