NQ07W2J036JT5E
MFR.Part #
NQ07W2J036JT5E
JLCPCB Part #
C2781281
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6Ω 500mW ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS