NQ07W2F3901T5E
MFR.Part #
NQ07W2F3901T5E
JLCPCB Part #
C2781121
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9kΩ 500mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS