25121WF332KT4E
MFR.Part #
25121WF332KT4E
JLCPCB Part #
C2769113
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS