NQ07W2F330JT5E
MFR.Part #
NQ07W2F330JT5E
JLCPCB Part #
C2781111
Description
-55℃~+155℃ 200V 33Ω 500mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS