0402WGF1470TCE
MFR.Part #
0402WGF1470TCE
JLCPCB Part #
C64531
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS