NQ07W2F2204T5E
MFR.Part #
NQ07W2F2204T5E
JLCPCB Part #
C2781084
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 500mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS