NQ06W4F390JT5E
MFR.Part #
NQ06W4F390JT5E
JLCPCB Part #
C2780827
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39Ω ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS