NQ05W8F649JT5E
MFR.Part #
NQ05W8F649JT5E
JLCPCB Part #
C2780554
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 64.9Ω ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS