0402WGJ047JTCE
MFR.Part #
0402WGJ047JTCE
JLCPCB Part #
C25169
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS