NQ05W8F5602T5E
MFR.Part #
NQ05W8F5602T5E
JLCPCB Part #
C2780538
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56kΩ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS