NQ05W8F3903T5E
MFR.Part #
NQ05W8F3903T5E
JLCPCB Part #
C2780501
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 390kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS