201007F750MT4E
MFR.Part #
201007F750MT4E
JLCPCB Part #
C421779
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 75mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS