NQ05W8F2703T5E
MFR.Part #
NQ05W8F2703T5E
JLCPCB Part #
C2780469
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 270kΩ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS