NQ05W8F130JT5E
MFR.Part #
NQ05W8F130JT5E
JLCPCB Part #
C2780419
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω 150V ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS