NQ05W8F1210T5E
MFR.Part #
NQ05W8F1210T5E
JLCPCB Part #
C2780411
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW 150V ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS