25121WJ016LT4E
MFR.Part #
25121WJ016LT4E
JLCPCB Part #
C406902
Description
-55℃~+155℃ 16mΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS