TC0325D5101T5E
MFR.Part #
TC0325D5101T5E
JLCPCB Part #
C425448
Description
-55℃~+155℃ 167mW 5.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS