NQ03WAJ043JT5E
MFR.Part #
NQ03WAJ043JT5E
JLCPCB Part #
C2780340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3Ω 75V ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS