HV731JRTTD3902F
MFR.Part #
HV731JRTTD3902F
JLCPCB Part #
C6637628
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS