NQ02WGF1005TCE
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- NQ02WGF1005TCE
- JLCPCB Part #
- C2779748
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+155℃ 100V 10MΩ 62.5mW ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS